Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video


Atsauksmes – 2
Kā vienmēr, viss atnāca laikā un ar veselu kaudzi paraugu. Man vēl nav bijis laika notestēt masku, bet es sagaidu, ka tā būs lieliska, tāpat kā visi pārējie produkti, ko parasti pasūtu. Pēc izskata varu teikt, ka tā ir laba maska bez smaržvielām, ar labu uzglabāšanas laiku. Ērtā iepakojumā, plastmasas kā bļodiņā, to var uzreiz atšķaidīt ar ūdeni, iekšpusē ir arī mērlāpstiņa, ja nemaldos. Domāju, ka to būs ļoti ērti lietot.
Tas mīkstināja manu ādu un mazināja apsārtumu jau pēc pirmās lietošanas reizes. Iepakojumā ir daudz produkta, tāpēc pietiek vairākām lietošanas reizēm! Tikai jāpievieno mazāk ūdens :) Attīrošā maska, kura?? Šī ir 10/10!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.