Green unleshia cushionSpilvens nav slikts, guļ uz ādas, nejūtas uz sejas. Vienīgā problēma man ir tā, ka es nepaņēmu savu krāsu. Pārāk dzeltens, ja vietnei būtu visu toņu paraugi, tas būtu vieglāk. Žēl, ka vietneLasīt vairāk
TonaličsEs to lietoju jau kopš laikiem, kad vēl nebija iznācis jaunais iepakojums, tas ir tiešām foršs BB krēms. Man ir gaiša āda, un šis droši vien ir viens no labākajiem toņiem (21. tonis), kas irLasīt vairāk
Ir labsPirmo reizi izmēģināju, jo bija pievienots kā paraugs pie pirkuma. Man patika un nopirku pilnu izmēru. Lietoju vakarā pirms sejas krēma. Lieliski iesūcas un mitrina. Manai sausajai ādai patīLasīt vairāk
Vieglas konsistences sejas krēms Viegla,želejveida konsistence. Pēc uzklāšanas sniedz patīkamu,atvēsinošu sajūtu. Lietoju no rītiem,pirms spf un meikapa. Karstās vasaras dienās - perfekti! Sūtīšu atkārtoti.
Green unleshia cushionSpilvens nav slikts, guļ uz ādas, nejūtas uz sejas. Vienīgā problēma man ir tā, ka es nepaņēmu savu krāsu. Pārāk dzeltens, ja vietnei būtu visu toņu paraugi, tas būtu vieglāk. Žēl, ka vietneLasīt vairāk