Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
КосметикаЩиро дякую за знижки та подарунки, все було так гарно упаковано, швидка доставка, рекомендую купувати у вас, хороші товари за розумними цінами👍
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
КосметикаЩиро дякую за знижки та подарунки, все було так гарно упаковано, швидка доставка, рекомендую купувати у вас, хороші товари за розумними цінами👍
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу