Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Божественний кремРаніше я користувалася 345, який мені дуже подобався, але оскільки в мене суха шкіра, я спробувала цей. Він дуже добре підходить для сухої шкіри. Я куплю його знову.
Чудово!Ми з партнером включили ці диски до нашого щоденного розпорядку. Результат очевидний – колір обличчя став рівним і сяючим, а текстура шкіри приємно м’якою. Якісний продукт, який справді працЧитати далі
ТрубаУ мене фарбоване, пористе та кучеряве волосся, яке дуже легко плутається, але цей крем творить дива — він розгладжує моє волосся, робить його блискучим та м’яким, а також зменшує пухнастістьЧитати далі
ТоналичКористуюсь нею ще з до нової упаковки, дуже класна ВВ, я маю світлу шкіру і це певно один із найкращих тонів (відтінок 21) ідеально для світлошкірих, добре тримається цілий день
Виконує свою функціюЯ протестила сироватку і пишу відгук після певного періоду застосування. За цей час вона заспокоїла шкіру та допомогла відновити пошкоджений шкірний бар’єр - шкіра стала менш чутливою. Був тЧитати далі
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)
Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі