Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)
Ніжність від ТокдоЯ вже деякий час користуюся цим продуктом і задоволена. Збираюся замовити ще раз. На упаковці видно, що він порожній. На фото також показано кількість, яку я використала, цього достатньо, щоЧитати далі
Найкращий крем для чутливої шкіри!У мене проблемна та чутлива шкіра. Купую цей крем вже другий рік – це легкий, зволожуючий продукт. Консистенція гелеподібна, але не липка на шкірі, а також швидко вбирається. Рекомендую цей Читати далі
ТоналичКористуюсь нею ще з до нової упаковки, дуже класна ВВ, я маю світлу шкіру і це певно один із найкращих тонів (відтінок 21) ідеально для світлошкірих, добре тримається цілий день
Я рекомендуюЦі гідрогелеві патчі – мій особистий №1 у боротьбі з темними колами під очима. Вони добре лягають на шкіру, не ковзають і рясно насичені сироваткою. Після використання зона навколо очей виглЧитати далі
Схвильований!Ідеальний тонік, ніжно очищає, розгладив шкіру вже після кількох використань. Чорні цятки стали набагато менш помітними, дуже рекомендую. Приємний запах і зручний у використанні. Обов'язковоЧитати далі
Виконує свою функціюЯ протестила сироватку і пишу відгук після певного періоду застосування. За цей час вона заспокоїла шкіру та допомогла відновити пошкоджений шкірний бар’єр - шкіра стала менш чутливою. Був тЧитати далі
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Тонер дуже хороший.Тонік дуже хороший. Шкіра залишається зволоженою, сяючою. Єдине, що мені не дуже подобається, це те, що він трохи стягує шкіру одразу після використання. Коли я наношу крем зверху, все добреЧитати далі
Гарний продуктДуже рекомендую, у мене чутлива та комбінована шкіра, добре видаляє зайві клітини шкіри, не сушить шкіру та немає запалень, буду користуватися й надалі☺️
Санскрін Дуже класний сонцезахист, мій фаворит серед інших, зволожує, але не залишає жирний блиск, добре вбирається та має ненавʼязливу віддушку. Рекомендую)