Відмінна оліяЦя олія приємна. Не подразнює. Дуже легко знімає макіяж, як крем з SPF, так і очищення шкіри ввечері. Рекомендую. Потрібно зовсім небагато. Ця олія однозначно входить до мого Топ-списку.
найкращі маски для обличчяЦе одна з найкрутіших масок, які я коли-небудь використовувала, вона глибоко зволожує шкіру та надає їй ефекту скляної шкіри. Я купую її вже кілька місяців🤌🏻🤌🏻🤌🏻
Найкращий крем для чутливої шкіри!У мене проблемна та чутлива шкіра. Купую цей крем вже другий рік – це легкий, зволожуючий продукт. Консистенція гелеподібна, але не липка на шкірі, а також швидко вбирається. Рекомендую цей Читати далі
Тонік з центелоюДуже класний тонік, мені дуже подобається, я купила велику пляшку. У мене чутлива шкіра з акне. Тонік ідеальний, зволожує, але видаляє надлишки шкірного сала. Не уявляю, чим його замінити, яЧитати далі
Крем Probio-CicaЯ отримала це в подарунок. Приємний крем, добре вбирається в шкіру, заспокоює. Думаю придбати його, і, можливо, сироватку з цієї ж серії. Дякую, Ksisters!🤎
Об'єм: 30 млЯ отримала цю сироватку в подарунок, і вона мене приємно здивувала. Дуже легка текстура, швидко вбирається та добре заспокоює шкіру. Допомагає зменшити почервоніння та робить шкіру комфортноЧитати далі
Я рекомендуюДуже легка та ефективна гідрофільна олія для видалення макіяжу та забруднень. Вона добре розчиняє косметику та сонцезахисний крем, водночас делікатно очищуючи шкіру. Після контакту з водою оЧитати далі
Зволожувальний тональний крем з колагеном 21Дуже приємний, легкий, але водночас вирівнює колір обличчя. У мене світла шкіра з жовтуватим підтоном і 21 мені дуже підходить. Чудова основа. Вологостійка.
Виконує свою функціюЯ протестила сироватку і пишу відгук після певного періоду застосування. За цей час вона заспокоїла шкіру та допомогла відновити пошкоджений шкірний бар’єр - шкіра стала менш чутливою. Був тЧитати далі
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Відмінна оліяЦя олія приємна. Не подразнює. Дуже легко знімає макіяж, як крем з SPF, так і очищення шкіри ввечері. Рекомендую. Потрібно зовсім небагато. Ця олія однозначно входить до мого Топ-списку.