Мені подобаєтьсяКрем добре вбирається, не залишає відчуття липкості при використанні під тональним кремом. Шкіра виглядає добре насиченою. Підходить для моєї сухої шкіри в холодну пору року, коли шкіра на оЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу