Рекомендую всім спробувати Приємна, легка консистенція. Швидко вбирається в шкіру. Невелика концентрація ретинолу, тому хороший варіант для новачків. Після нанесення сироватки шкіра набуває здорового сяйва. Особисто мЧитати далі
ТоналичКористуюсь нею ще з до нової упаковки, дуже класна ВВ, я маю світлу шкіру і це певно один із найкращих тонів (відтінок 21) ідеально для світлошкірих, добре тримається цілий день
ЗволожуючийОбожнюю цей крем. Спочатку він трохи сухий, бо я давно не користувалася ретинолом. Користуюся ним близько 2 місяців і бачу неймовірну різницю навколо очей. Шкіра стала підтягнутою, сяючою таЧитати далі
Рекомендую всім спробувати Приємна, легка консистенція. Швидко вбирається в шкіру. Невелика концентрація ретинолу, тому хороший варіант для новачків. Після нанесення сироватки шкіра набуває здорового сяйва. Особисто мЧитати далі