Найкраща маска, яка в мене коли-небудь булаДуже класна маска, приємна тканина, есенція маски добре вбирається. Після зняття маски потрібно розгладити есенцію по обличчю руками, щоб пришвидшити вбирання. Через 10-15 хвилин після зняттЧитати далі
ДобреЯ спробувала його вперше, бо до покупки додавали пробник. Мені сподобалося, і я купила повнорозмірний. Використовую його ввечері перед кремом для обличчя. Він чудово вбирається та зволожує. Читати далі
Крем для обличчя легкої консистенціїЛегка, гелеподібна консистенція. Після нанесення залишає приємне, прохолодне відчуття. Використовую вранці, перед SPF та макіяжем. У спекотні літні дні - ідеально! Надішлю ще раз.
Найкраща маска, яка в мене коли-небудь булаДуже класна маска, приємна тканина, есенція маски добре вбирається. Після зняття маски потрібно розгладити есенцію по обличчю руками, щоб пришвидшити вбирання. Через 10-15 хвилин після зняттЧитати далі
ДобреЯ спробувала його вперше, бо до покупки додавали пробник. Мені сподобалося, і я купила повнорозмірний. Використовую його ввечері перед кремом для обличчя. Він чудово вбирається та зволожує. Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу