Grezns krēmsEs šo Manyo krēmu lietoju jau vairākus gadus, un tas ir kļuvis par vienu no maniem iecienītākajiem ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem. Tam ir ļoti patīkama tekstūra — diezgan barojošs, tomēr Lasīt vairāk
ma:nyo Galactomy Essence CreamEsmu lietojis šo krēmu divas nedēļas, es redzu labus rezultātus. Mana āda ir kļuvusi gludāka, un tagad tai ir veselīgs mirdzums. Un es domāju, ka tumšie plankumi ir kļuvuši gaišāki. Krēmam nLasīt vairāk
Grezns krēmsEs šo Manyo krēmu lietoju jau vairākus gadus, un tas ir kļuvis par vienu no maniem iecienītākajiem ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem. Tam ir ļoti patīkama tekstūra — diezgan barojošs, tomēr Lasīt vairāk
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi