Noteikti vajag!Pēc dažādu kosmētikas noņēmēju izmēģināšanas, varu teikt, ka šī ir labākā lieta, ko ielikt savā kosmētikas maciņā.
Kosmētu noņem perfekti! Nav nepieciešamas nekādas vatītes. Ādai ļoti maigs Lasīt vairāk
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi