Noteikti vajag!Pēc dažādu kosmētikas noņēmēju izmēģināšanas, varu teikt, ka šī ir labākā lieta, ko ielikt savā kosmētikas maciņā.
Kosmētu noņem perfekti! Nav nepieciešamas nekādas vatītes. Ādai ļoti maigs Lasīt vairāk
līdz šim labākās putasŠis gels pārvēršas biezās putās, tam ir ļoti patīkama konsistence un tas labi attīra ādu. Līdz šim tas ir labākais tīrīšanas līdzeklis, ko esmu izmēģinājusi.
IzlietneVienkārši brīnišķīga veļas lupatiņa, viegla ar neuzbāzīgu smaržu, āda pēc tās ir ļoti svaiga un samtaina, labi attīra un nomierina ādu, noteikti naudas vērts
Noteikti vajag!Pēc dažādu kosmētikas noņēmēju izmēģināšanas, varu teikt, ka šī ir labākā lieta, ko ielikt savā kosmētikas maciņā.
Kosmētu noņem perfekti! Nav nepieciešamas nekādas vatītes. Ādai ļoti maigs Lasīt vairāk