Toneris ļoti labs. Toneris ir ļoti labs. Āda paliek mitrināta, starojoša. Man vienīgais laikam īsti neder.. Jo uzreiz pēc tā lietošanas nedaudz velkoša sajūta ādai. Kad uzklāt krēmu pa virsu, tad viss kārtībā.Lasīt vairāk
Toneris ļoti labs. Toneris ir ļoti labs. Āda paliek mitrināta, starojoša. Man vienīgais laikam īsti neder.. Jo uzreiz pēc tā lietošanas nedaudz velkoša sajūta ādai. Kad uzklāt krēmu pa virsu, tad viss kārtībā.Lasīt vairāk