Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 43
Toneris ir ideāls! Es to lietoju katru rītu.
Šis ir ļoti patīkams toneris. Man patīk to lietot vispirms pēc sejas attīrīšanas. Tam ir ļoti ūdeņaina un viegla konsistence, un tas ir lielisks pamats, ko āda iesūc kā sūklis. Man tas īpaši patīk zem pienainiem toneriem. Tas ir viegls, maigs un izlīdzina ādas maigo tekstūru.
Ļoti labs toneris kombinētai ādai, kurai ir nosliece uz akni. Toneris ātri iesūcas un atstāj patīkamu sajūtu uz ādas, nededzina un nekairina. Tas noņem netīrumus, atsvaidzina ādu un vienlaikus to nomierina. Es to nelietoju katru dienu, tāpēc iepakojums man pietiks ilgam laikam. Iesaku.
Vienmēr lietojiet vakarā, ideāli piemērots taukainai ādai ar melniem punktiem.
Toneris ir labs, esmu to lietojusi tikai nedaudz, bet tas nekairina ādu un ir patīkams uz sejas. Patīkama smarža. Man patīk :)
Toniks, kam piemīt viss nepieciešamais, nekairina, neizžāvē, ar skābēm, patīkami smaržo, pie tā atgriežos atkal un atkal.
Man ir kombinēta āda, kas T zonā ir diezgan taukaina. Un pēdējā laikā man ap deniņiem parādās vairāk pinņu. Savas jutīgās ādas dēļ neuzdrošinājos lietot pīlinga krēmus vai maskas, tāpēc izvēlējos šo toniku. Domāju, ka tas būs maigāks nekā krēms vai serums. Toneri lietoju katru dienu uz attīrītas sejas (papildus lietoju arī serumu un mitrinātāju). Lietoju to jau 3 nedēļas, un redzu ādas stāvokļa uzlabojumus. Šķiet, ka arī mana piere laika gaitā kļūst taukaināka. Turklāt gandrīz nemaz nevar redzēt, ka pudelīte ir izlietota. Šī ir ļoti liela deva, tāpēc tā ir arī diezgan ekonomiska. Manuprāt, tas dara to, ko varētu sagaidīt no tonera. Es redzu rezultātus uz savas sejas.
Man ir taukaina, uz akni tendēta āda, un šis toneris ātri iesūcas, atstājot lielisku svaiguma sajūtu. Es to lietoju katru otro vakaru, uzklājot to ar vates plāksnītēm un viegli piesitot sejai, un jūtu, ka mana āda ir nomierinājusies un mazāk kairināta. Vēl viena lieta, kas jāatzīmē: pudelīte ir diezgan cieta, tāpēc ir nedaudz grūti izņemt produktu; jums ir diezgan jāpakrata vai jāpaceļ trauks, lai vates plāksnīte iesūktu produktu.
Jauks toneris. Man uz ādas bija plankumi, bet pēc kāda laika lietošanas tie pazuda.
Dāmas, ja sākat lietot BHA, iesācējām noteikti labāks būs 0,5% toneris. Āda ir mitrināta, starojoša un ļoti gluda. Es to ļoti iesaku!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.