Sejas maska.Lietoju jau otro burciņu un teikšu tā man patīk viņas tekstūra,no kā viņa ir izveidota un to kad pēc viņas āda paliek tāda kā zidainim. Pirkšu noteikti vēl tā kā šī maska ir mans favorīts unLasīt vairāk
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi