Ļoti labs acu krēmsŠis krēms ir lielisks – viegla gēla konsistence, nekairina acis. Man ir mazas grumbiņas ap acīm, tas padara tās daudz mazāk pamanāmas, āda ap acīm šķiet daudz gludāka un mitrinātāka. Es pat Lasīt vairāk
Ļoti labs acu krēmsŠis krēms ir lielisks – viegla gēla konsistence, nekairina acis. Man ir mazas grumbiņas ap acīm, tas padara tās daudz mazāk pamanāmas, āda ap acīm šķiet daudz gludāka un mitrinātāka. Es pat Lasīt vairāk