Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 17
Acu plāksteri īpaši mitrina un nenoslīd nost, jo ir raupji, kas ir laba ideja, taču tie noņem tumšos lokus un maisiņus zem acīm, es neko tādu neesmu pamanījusi.
tikai plāksteri, kas man der. tūlītēja tūskas mazināšana, mirdzums un pilnība!
Man ļoti patika plāksteri, tos ir patīkami lietot, tie neslīd un labi turas. Efekts ir redzams jau pēc pirmās lietošanas reizes ❤️🔥
Nezinu, vai man tas patīk vai nē. Tas ir labs, jo ir mazāks par vidējiem acu plāksteriem, bet man tas tik un tā nedaudz slīd. Tas nav īpaši mitrinošs, tāpēc, ja kādam ir ļoti sausa zona zem acīm, domāju, ka ar šo nepietiks. Nedomāju, ka to pirkšu vēlreiz.
Pēc viena iepakojuma lietošanas neredzu nekādu atšķirību. Pēc uzklāšanas āda ir tik ļoti iesūkusies produktā, bet šķiet, ka tas ir īslaicīgs un virspusējs efekts.
Pirmie korejiešu acu spilventiņi, ko esmu izmēģinājusi, un noteikti tos pirkšu vēlreiz! Pateicoties rievotajai virsmai, tie neslīd uz leju, nededzina un nekairina. Es tos uzglabāju ledusskapī, tāpēc spilventiņi jauki atdziest un pēc lietošanas acu zona noteikti ir gaišāka un mitrinātāka. Iesaku!
Biju nedaudz vīlusies. Salīdzinot ar citu zīmolu ieliktnīšiem, šie ir ievērojami mazāk mitrinoši un nedaudz mazāki. Ieliktņu tekstūra noteikti ir liels pluss – tie lieliski pielīp pie ādas. Domāju, ka tie būs ideāli piemēroti sievietēm divdesmit gadu vecumā.
Tie tiešām nedaudz padara ādu gaišāku, galvenais ir dot tiem pietiekami daudz laika pēc uzklāšanas iesūkties, pēc tam korektors lieliski klājas. (tas gan nav domāts steidzīgiem rītiem.) Kopumā esmu sajūsmā. Īpašs paldies par ātro piegādi un rūpīgāko iepakojumu🩷
Acu spilventiņi ir tiešām labi, tie labi turas uzreiz pēc uzklāšanas, tie nemaz neslīd uz leju, tie ir pirmie, kurus man nav jāpielāgo, un esmu izmēģinājusi daudzus no tiem... Tie brīnišķīgi baro ādu, nekairina un nededzina, un tiem ir patiešām kvalitatīvs sastāvs, es tos iesaku.
Šis ir labākais plāksteris, ko jebkad esmu lietojusi!!! Tas nekustas, bet tiešām kustas!! Tas turas savā vietā, kamēr es to uzklāju un aizeju 20 minūšu laikā. Tas labi mitrina.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.