Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Atsauksmes – 2
Šī ir pirmā reize, kad izmēģinu šīs kompānijas produktu, un, godīgi sakot, ne pēdējā, jo biju patiesi pārsteigta. Tekstūra ir neticama; sākumā tā ir ļoti maiga un viegli iemasējama, pēc tam tā iesūcas ādā, atstājot to sausu, bet mīkstu un tonizētu. Sajūtas ir grūti aprakstīt, bet man tas nekad nav noticis ar nevienu citu produktu. Mana āda ir normāla, nevis sausa, bet es domāju, ka tas ir patīkams visiem ādas tipiem. Fantastiski.
Ļoti patīkams krēms ar vieglu konsistenci, kas patīkami mitrina. Mana āda jūtas "izmirkusi" :)
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.