Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video


Atsauksmes – 2
Я в восторге от этого крема! Консистенция что то среднее между кремом и гелем , хорошо впитывается и не оставляет на лице жирной пленки! У меня комби кожа, с высыпаниями( так вот от этого крема новых высыпаний не появилось!!! И хороШо осветлились пятна от пост акне !!! Рекомендую от души 🫶 А я пошла заказывать свою 2-ю баночку
Es to lietoju no rītiem kopā ar serumu ar txt, lieliski piemērots pigmentācijas plankumiem. Noteikti pirkšu vēlreiz.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.