Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.









Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 274
LIELISKI! Esmu jau izlietojis otro iepakojumu un pasūtīšu vēl❤️❤️
Esmu diezgan vīlusies sajūsminātajās atsauksmēs, manuprāt, šis ir viens no sliktākajiem BOJ produktiem. Tam ir dīvaina konsistence, tas atstāj lipīgu atlikumu, nedod sejai absolūti nekādu spīdumu, manas poras šķiet nedaudz mazāk izteiktas, un tāpēc es nelikšu tam zemāku vērtējumu, bet tas man atšķiras, tāpēc nezinu, vai tā ir produkta vaina. Es to lietoju apmēram nedēļu, no rīta un vakarā. Es to iesaku sausai ādai, bet manai kombinētajai ādai labāk derētu produkts ar ūdeņaināku tekstūru.
Es serumu lietoju jau dažas dienas, un man tas pagaidām patīk. Produktam nav izteiktas smaržas, vai vismaz es to neesmu pamanījusi. Tam ir nedaudz eļļaina tekstūra, bet tas ātri iesūcas ādā un labi mitrina. Es to lietoju tikai dienas kopšanas līdzekļos, manuprāt, ar to pietiek. Pie pasūtījuma saņēmu daudz paraugu un dāvanu, kas ir ļoti, ļoti jauki. Starp paraugiem šī ir otrā reize, kad esmu saņēmusi serumu ar mikroadatām, un tas ir ļoti forši. Jau domāju par pilna izmēra pasūtīšanu.
Vislabākais serums mirdzumam! Es to lietoju katru dienu savā vakara rutīnā. Tas ir vienīgais produkts, ko nemainu.
Pinņu rētas ir redzami samazinājušās. Nepieciešams tikai neliels produkta daudzums. Tas labi iesūcas. Lietoju vakarā. Šī ir mana ceturtā pudele. Izlietoju veco un uzreiz pasūtīju jaunu. Iesaku tiem, kam ir sausa un bojāta āda, kurai vecumdienās ir nosliece uz pinnēm. Pilnībā izlietoju 3 pudeles, jaunā ir gatava.
Ļoti labi
Esmu šo serumu atkārtoti iegādājusies daudzas reizes, man patīk, kā tas mitrina manu jutīgo ādu un izlīdzina sejas krāsu. Tas tik ļoti mirdz un ir tik patīkami, ka lietoju to no rīta un vakarā, ja vien varu! Tas ir kļuvis par manu iecienītāko!
Plāns, bet nelipīgs, lieliski klājas. Es to kombinēju ar visu uzņēmuma līniju, kā arī ar acu krēmu un serumu un sejas krēmu. Tas padara manu seju gludāku un starojošāku, padara manu ādu gludāku, esmu arī pamanījusi, ka, sistemātiski lietojot no pirmajām 7–10 dienām, tas mazina apsārtumu un kairinājumu.
Es pērku atkārtoti, esmu ļoti apmierināts :-)
Ļoti labs, atsvaidzina, neatstāj ādu lipīgu. Vienīgais, ka pudelītei jābūt no stikla.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.