Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 114
Tas ļoti labi mitrina ādu. Pēc tam, kad izmēģināju šī zīmola mini komplektu, kurā bija iekļauts arī šis toneris, es nopirku lielu šī tonera iepakojumu, jo biju ar to apmierināta, un pagaidām pieturos pie šīs izvēles.
Šis ir lielisks toneris, ideāls papildinājums manai ādas kopšanas rutīnai. Man ir nejutīga āda, kas mēdz būt taukaina. Tas dara brīnumus, izžāvējot iekaisumu.
Ļoti labs toneris! Tas tonizēja manu ādu! Tas nepadara to taukainu! Es to ļoti iesaku!
Tas man palīdzēja atjaunot manu diezgan bojāto ādas aizsargbarjeru. Tas nekairina manu jutīgo ādu. Rezultātus varēja redzēt jau pēc dažām dienām. Noteikti pirkšu vēlreiz.
Lielisks toneris. Nopirku pēc ieteikuma. Patīkams piparmētru aromāts. Man ir jutīga, kuperoza āda, un tas darbojās perfekti. Lietoju to katru dienu kopš decembra un esmu izlietojusi pusi no tā.
Es šo toniku iegādājos neapdomīgi un nenožēloju. Tas ir ideāli piemērots manai kombinētajai ādai. Vēlos arī piebilst, ka toneris neizsausina manu ādu, kas reti notiek ar skābēm.
Diemžēl toneris man nederēja, lai gan man bija lielas cerības uz to. Man ir kombinēta āda, nosliece uz iekaisumiem, un šis toneris tikai pasliktināja manu ādas stāvokli.
Brīnumlīdzeklis pret pinnēm tendētu ādu. Es to lietoju gan uz sejas, gan uz muguras un dekoltē zonas. Esiet uzmanīgi, bieži lietojot un ap acīm! Vēlams 2 līdz 3 reizes nedēļā. Tomēr man jāsaka, ka esmu apmierināta. Mana āda pēc lietošanas nelobās.
Es izmēģināju mazāko 30 ml versiju. Jutīgai ādai pietiek ar 1-2 reizēm nedēļā, lai nekairinātu ādas barjeru. Pretējā gadījumā pret pinnēm palīdz labs toneris ar vieglu, ūdeņainu tekstūru. Man labāks pīlinga toneris ir no Paulas izvēles vai Benton Aloe Bha toneris jutīgai ādai.
Pēc manas pieredzes ar Zmačka Some man bija lielas cerības, jo man ļoti patīk viņu produkti. Tomēr šis toneris nav izcils, bet tas arī neko sliktu nedara, tas noteikti pilda savu funkciju. Tomēr man tas ir pārāk blāvs un tāpēc ilgi neturas. Smarža nav pārāk spēcīga, bet arī nav īpaši patīkama. Es noteikti ieteiktu šī zīmola toniku, to ar propolisu, tas ir pavisam cits stāsts.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.