Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 42
Ļoti patīkams mitrinošs produkts ar ūdeņainu tekstūru, kas labi iesūcas ādā un sagatavo to nākamajiem soļiem👍. Es to drīzāk sauktu par seruma bāzi, tas noteikti neatbilst kompleksa seruma īpašībām (vismaz taukainai jaunai ādai).
Šim serumam ir viegla, ūdeņaina konsistence. Pēc tā lietošanas mana seja nejūtas lipīga. Tas satur vara peptīdus, kurus es novērtēju. Pēc lietošanas mana āda jūtas mierīgāka, ar samazinātu apsārtumu. Kopumā serums ir labs, bet man vēl jāredz papildu rezultāti, jo neesmu to lietojusi pietiekami ilgi, lai novērtētu tā nostiprinošās īpašības.
Serumam ir ļoti viegla, ūdeņaina konsistence, un tas ātri iesūcas. Sākumā tas var nedaudz dedzināt, lai gan "apmaisīt" droši vien ir pārāk maigi teikts. Jebkurā gadījumā tas dedzinoši ietekmē tikai lietošanas sākumu. Es redzu uzlabojumus savas ādas izskatā — tā ir gaišāka un nedaudz tvirtāka. Arī cena ir ļoti saprātīga; es to noteikti pirkšu vēlreiz :)
Šķidrs serums. Ātri iesūcas ādā. Atstāj patīkamu tekstūru, un man patīk rezultāts uz sejas! Es to lietoju no rīta pirms mitrinošā krēma!
Lielisks produkts, ļoti iesaku
Man ir jutīga un dažreiz reaģējoša āda. Pēc pāris lietošanas dienām esmu ievērojusi, ka mana āda ir labāka: mitrināta un izskatās veselīgāka. Tas ļoti labi iesūcas, un pēc tam varu uzklāt mitrinātāju. Tas neatstāj spīdumu; tas liek manai ādai justies lieliski.
Es to nejauši nopirku, kad produkts bija izpārdošanā. Lietoju to jau diezgan ilgu laiku. Tas atstāj mitrinošu efektu uz ādas un uzreiz iesūcas. Tas nav lipīgs. Man ir kombinēta āda, un mana āda pēc tā lietošanas nekļūst taukaina.
Vislabākā lieta ar peptīdiem, ko esmu jebkad lietojusi. Lieliska konsistence, piemērota arī taukainai ādai, acumirklī pabaro ādu. Iesaku 👌👌
Viegls, ātri iesūcas, un man patīk peptīdi. Tas tiešām iederas jebkurā ikdienas rutīnā. Tas var aizstāt toniku, bet es personīgi to lietoju pēc tā, jo tas satur arī KH, un es vēlos no tā gūt maksimālu labumu. Šis produkts ir manas rīta un vakara rutīnas pamatelements.
Es šo serumu lietoju jau kādu laiku un esmu ļoti apmierināta. Tekstūra ir diezgan šķidra, bet tieši tāpēc to ir tik viegli uzklāt uz sejas un tas ir ļoti ekonomisks. Mana āda pēc tam jūtas maiga un komfortabla. Tas man nav izraisījis nekādas alerģijas vai kairinājumu. Pudele ir praktiska, un kopumā tas ir lielisks pamata ādas kopšanas līdzeklis. 😊
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.