Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video



Atsauksmes – 1
Es iegādājos šo krēmu kopā ar toniku no šīs līnijas. Man patīk, kad krēms un toneris darbojas kopā. Krēmam ir patīkama gēla tekstūra. Tas ātri iesūcas ādā. Āda paliek nedaudz lipīga. Bet krēma iedarbība ir fantastiska. Ja jums ir rosacea, jutīga, plāna āda, kas reaģē uz vēju, aukstumu vai pēc agresīvu retinoīdu lietošanas. Tas palīdzēs jums to atjaunot normālā stāvoklī pēc pāris lietošanas reizēm. Mitrināšana bija pietiekama manai kombinētajai ādai. Sausai ādai var nepietikt. Es to ieteicu kā bāzes krēmu visiem ādas tipiem. Starp citu, krēms ir bez smaržvielām.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.