Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 5
Šī ir mana trešā pudelīte, un es to lietoju katru rītu un vakaru. Formula ir perfekta, tā jūtas lieliski uz ādas, un tā nemanāmi iederas manā ikdienas rutīnā. Tā lieliski darbojas arī zem grima, neradot nekādas problēmas. Lai gan mana āda ir ļoti jutīga un pakļauta alerģijām, man nav bijušas nekādas reakcijas. Vienkārši aplūkojiet sastāvdaļu sarakstu — šis toneris ir pilns ar labvēlīgām, ādu mīlošām sastāvdaļām. Vienīgais iespējamais trūkums ir maigā smarža, kas dažus cilvēkus varētu kairināt, bet man tā ir 100/10.
Manuprāt, viens no labākajiem tonētājiem. Pirmo reizi visus šīs līnijas produktus saņēmu no līgavas no Kanādas. Tie visi tik labi piestāvēja manai ādai, ka es vienkārši no tiem izveidoju savu rīta rutīnu. Es sāku ar toniku, tad serumu, fluīdu un visbeidzot krēmu no šīs līnijas. Man ir diezgan sausa, jutīga āda.
Toniks ir absolūti lielisks, manai ādai tas ir vajadzīgs, labi iesūcas un uzreiz varu uzklāt citus produktus. Peptīdi ir nepieciešami, lai āda labāk absorbētu, piemēram, hialuronu vai kolagēnu. Es jau nopirku to draugam. Tas izskatās ekskluzīvi. ES iesaku
Toneris ir lielisks. Esmu ļoti apmierināta ar viņu. Tas ir patīkami uz ādas, tas skaisti iesūcas.
Toneris ir ļoti labs, diezgan šķidrs, un varbūt man labāk patiktu cita dozēšana, nevis sūknis, bet iepakojums katrā ziņā ir par dārgu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.