Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 22
Toneris šķiet ļoti grezns un barojošs. Man īpaši patīk to lietot pēc attīrīšanas, jo mana āda uzreiz jūtas maigāka un mitrinātāka. Konsistence ir patīkama un ne pārāk smaga. Tas ir ideāli piemērots, ja vēlaties, lai jūsu āda izskatītos nedaudz pilnīgāka un gludāka. Man tas ir lielisks toneris, kad manai ādai nepieciešama papildu kopšana un mitrināšana.
Patīkams toneris ar labu konsistenci, patīkamu smaržu. Āda ir mitrināta. Iesaku 🥰
Nopirku izmēğināt un rezultāts ļoti labs. Pietiek uz ļoti ilgu laiku. Paldies. Esmu ļoti apmierināta. Lietoju kopā ar Volume 9 sērumu.
Šis toneris ir absolūti fantastisks, tas nedaudz atgādina glāzi, bet tikai nedaudz, tas mitrina ādu, es to iesaku.
Esmu ļoti apmierināts, toneris atbilst manām cerībām.
Kopš 2024. gada esmu jau iegādājusies vairākas šī tonika pudeles. Tas tiešām labi palīdz manai ļoti sausai ādai.
Man no komplekta bija mini versija – man tā patika, tāpēc nolēmu iegādāties pilna izmēra toniku. Tas ir lielisks, maigs, nedaudz želejveida, viegli klājas, padara ādu gaišāku, un dozators ir pluss. Iesaku to.
Vēlos dalīties savā viedoklī par Medipeel Bor-Tox peptīdu toneri — tas ir patiesi brīnišķīgs produkts! Toneris lieliski mitrina ādu, padarot to tvirtāku, gludāku un koptu jau pēc vienas lietošanas reizes. Produkta kvalitāte ir lieliska un pilnībā attaisnoja manas cerības. Milzīgs paldies veikalam 💖 Lieliskā maska, kas tika pievienota kā dāvana, bija ļoti patīkams pārsteigums. Esmu arī ļoti pateicīga par ātro piegādi un augstas kvalitātes produktiem. Es ļoti iesaku šo veikalu un noteikti atgriezīšos, lai veiktu vēl pasūtījumus!
Šo toniku iegādājos galvenokārt tāpēc, ka tas satur peptīdus. Tas ir ļoti viegls, ļoti ātri iesūcas ādā. Pēc lietošanas āda ir mitrināta un tvirtāka. Man patīk, ka tam ir pumpītis un diezgan liels iepakojums, kas pietiks ilgam laikam.
Es pirmo reizi iegādājos šo toniku tikai tāpēc, ka tas bija 40+ kategorijā. Es gribēju izmēģināt kaut ko piemērotāku un pielāgotāku manam vecumam un ādai, kas ar vecumu vēl vairāk cīnās ar pigmentācijas plankumiem. Tas ir pirmais toneris, kas, manuprāt, patiešām izlīdzina ādu. Tas mani pārsteidza ar savu biezāko konsistenci, kuras iegūšanai tiešām nav nepieciešams lietot tamponu, un tāpēc tas garantēti kalpos ilgāk nekā ūdeņaināki produkti. Es to lietoju no rīta un vakarā. Es to iesaku.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.