Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 116
Man ir ļoti jutīga āda.. man ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo krēmu, kas nav biezs, blīvs.. lai tas neaizsprosto poras, kas ātri izraisa izsitumus. Šis krēms man ir lielisks, tas ir ļoti līdzīgs Purito zīmola krēmam. Arī šis ir želejveida, man nešķiet, ka tas būtu pārāk ūdeņains.. tas drīzāk ir atkarīgs no tā, kādu serumu lietojat zem šī krēma. Es to lietoju jau gandrīz mēnesi, un līdz šim man nav bijusi nekāda negatīva pieredze, ko varētu attiecināt uz šo produktu. Es to iesaku jutīgai ādai, kurai ir nosliece uz aizsērējušām porām.
Tam ir ļoti viegla, ūdeņaina tekstūra, manai kombinētajai, taukainai ādai tas ļoti patīk. Tas nekairina ādu un ātri iesūcas. Es to noteikti pirkšu atkārtoti.
Man ir ļoti taukaina āda, un no visiem krēmiem, ko esmu testējusi zem grima, šis man der vislabāk. Esmu jau izlietojusi apmēram trīs tūbiņas. Tas mani neapgrūtina ar tonālo krēmu, kas man bieži gadās. Man tas vislabāk patīk tā gēla konsistences dēļ – esmu izmēģinājusi arī līdzīgu krēmu zilā pudelītē no tā paša zīmola, bet tas ir pārāk "krēmīgs" manai ādai un uzreiz liek man izskatīties mirdzošai. Man ir uz pinnēm tendēta āda, un šis gēls nekad nav mani izsitis no izsitumiem; patiesībā man šķiet, ka tas nomierina manu ādu. Ja jums ir ļoti taukaina āda, es domāju, ka šis produkts jums būs labs. Tomēr es to neieteiktu kā mitrinātāju. Personīgi es mitrināšanai lietoju citu krēmu, piemēram, naktī.
Man nav jutīgas ādas, un jau vairāk nekā gadu lietoju dažādus ādas kopšanas līdzekļus, un neviens no tiem, izņemot šo produktu, man neizraisīja izsitumus. Lietoju to tikai nedēļu, un visu nedēļu man te un tur parādījās mazas pumpas, bet es par to īpaši neuztraucos. Tomēr tagad ir pagājusi tieši nedēļa, un es pamodos ar apmēram 10 jaunām mazām pumpām, kas dienas gaitā attīstījās līdz vairāk nekā 20.
Šī produkta konsistence pat nav krēma-gela konsistence, bet es teiktu, ka tā ir gandrīz ūdeņaina. Dažiem tas varētu būt piemērots, īpaši vasarai vai ja kādam ir ārkārtīgi taukaina āda. Man ir kombinēta āda, pārsvarā taukaina T zonā un normāla apkārtējā zonā. Man tas gandrīz nemaz mitrina (pirms uzklāšanas es arī uzklāju mitrinošu serumu), bet drīzāk tas var nomierināt. Tātad, tikai šādā veidā tas pilda savu mērķi.
Es to lietoju mazāk nekā gadu. Tas palīdz pret manu taukaino ādu, apsārtumu un izsitumiem. Es pērku otro iepakojumu 👍🏼❣️
Mana meita to lieto, viņai ir pinnes, un tas ir nomierinājis viņas seju.
Beidzot ļoti viegls un ērts mitrinātājs, ko meklēju jau ilgu laiku. Tas ir ideāli piemērots pavasarim un vasarai. Sākumā tas izraisīja nelielas pumpas, bet tad tās pilnībā pazuda.
Man ļoti patīk šis krēms, tas ir maigs un atvēsinošs, un nepadara manu seju taukainu!!
Maigs krēms normālai un kombinētai ādai, ideāli piemērots vasarai.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.