Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video






Atsauksmes – 4
Diemžēl šis gels man nemaz nederēja. Salīdzinot to ar Frudia gelu, ko lietoju regulāri, atšķirība man ir milzīga. Šis produkts ir lipīgs uz manas ādas, tas lēni iesūcas, un pēc uzklāšanas uz rokām paliek nepatīkama lipīga sajūta. Pēc uzklāšanas man ir sajūta, ka drēbes pielīp pie manis, kas man ir ļoti neērti, un dažreiz pat liekas, ka man atkal jāiet dušā. Galu galā es pārtraucu to lietot uz ķermeņa un atstāju tikai uz papēžiem, kur šāda biezāka un lipīgāka tekstūra mani netraucē. Man arī nepatika smarža, kas man vienkārši nebija patīkama. Diemžēl es šo produktu vairs nepirkšu.
Personīgi es priekšroku dodu ķermeņa losjoniem uz želejas bāzes, nevis krēmiem, it īpaši vasarā, jo tie sniedz patīkamāku sajūtu, tāpēc man šis veids ļoti patīk. Līdz iesūkšanai tas ir nedaudz lipīgs, bet, kad tas ir iesūkies, āda kļūst maiga. Es arī izmēģināju Fruida želejveida ķermeņa losjonu, bet man labāk patīk Lebelage, jo tam ir patīkamāks aromāts.
Ļoti jauka vitamīnu bumba. Gēlam ir maiga smarža, kas gandrīz uzreiz iztvaiko, neesmu aromātiskas kosmētikas cienītāja, tāpēc šis ir mans produkta veids. Ļoti laba mitrināšana, paredzēta visam ķermenim, sejai un zem acīm. Man tas nekādu kairinājumu neizraisīja. Tas ir ļoti viegls un sniedz svaiguma sajūtu.
Mīksta konsistence, dzesēšanas efekts un ātra iesūkšanās. Lieliski! :)
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.