Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.




Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video







Atsauksmes – 6
Es iegādājos šo krēmu, meklējot vieglu produktu vasarai, kas ļautu man panākt vienmērīgāku sejas krāsu, neizmantojot biezu tonālo krēmu. Manā gadījumā tas īpaši labi darbojās, lietojot to virs augsta aizsardzības līmeņa SPF. Šī kombinācija atstāja manu ādu mirdzošu, veselīgu un koptu, bez maskas efekta vai spīduma visas dienas garumā. Sākumā tas var šķist ļoti mitrinošs, bet, uzklājot pakāpeniski, tas labi iesūcas un rada skaistu "veselīgas ādas" efektu. Es to lietoju kā pēdējo soli pirms vieglas kompaktā pūdera kārtas uzklāšanas, un rezultāts ir ļoti dabisks. Tiem, kas meklē augstu aizsardzību ar smalku, vienmērīgu mirdzumu, šis man bija patīkams atklājums.
Šis man īsti nederēja! Pārāk smaga, blīva, āda kā betons, izskatās sausa, lai cik daudz mitrinošu un barojošu produktu lietotu. Nedeva labu rezultātu, āda nav savilkta un nemaz nav kā stikla āda. Sasteigts pirkums, neizlasīju sastāvdaļas! Vienkārši ķēros pie atlaides.. Nākamreiz jāizvēlas rūpīgāk!! Mans pirmais un pēdējais krēms uz silikonu bāzes.
Manuprāt, tas ir slikti. Krāsainie derēs tikai ļoti baltiem vīniem, citādi tie ir izšķērdīgi. Tie mitrina, bet bezkrāsains saules aizsargkrēms ir daudz labāks.
Domāju, ka esmu atradusi labāko saules aizsargkrēmu, bet, tā kā man ir šis un esmu to lietojusi, pēc citiem pat neesmu ķērusies. Tas ir biezs, bet ļoti viegli uzklājams, un, tā kā tas ir nedaudz tonēts, to var lietot pat atsevišķi. Bet es to lietoju zem grima, un mans grims izskatās daudz labāk un turas ilgāk visu dienu, kopš sāku lietot šo. Nezinu, vai tas der visiem ādas tipiem, bet manai nobriedušai, sausai ādai tas ir ideāls. :)
Kā jau no Ma:nyo esam pieraduši sagaidīt, viņi atkal piedāvā kvalitāti. Produktam vispār nav smaržas, tekstūra ir ļoti maiga, un tas uzreiz atbilda manam ādas tonim. Piebildīšu, ka man ir ļoti gaiša āda ar rozīgiem toņiem, iespējams, ka šis nederēs cilvēkiem ar dzeltenīgi olīvu toņiem. Tas piešķir pārsteidzoši labu mitrinošu efektu, liek manai ādai mirdzēt un ir patīkama valkāšanas sajūta. Man principā ir sausa un jutīga āda, tā kā šis ir (arī) saules aizsargkrēms, pirms tā uzklāšanas tas ir pienācīgi jāsamitrina.
Es paņēmu tā paša zīmola krēmu ar SPF un fiziskiem filtriem, man tas ļoti patika, un nolēmu vasarai paņemt šo. Pirmkārt, tam ir ļoti nepatīkama smaka, it kā tas jau būtu sabojājies, lai gan termini ir normāli. Otrkārt, tas iesprūst visās mazajās grumbiņās. Lai gan krāsa ir skaista, šķiet, ka tā spīd un āda izskatās kopta, bet tikai no tālienes).
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.