Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.







Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 33
Man ar šo masku, atšķirībā no citām nomazgājamām Mary and May maskām, bija slikta pieredze: pēc tās uzklāšanas uz sejas parādījās ūdens burbulis, bet varbūt tāpēc, ka pārsniedzu uzklāšanas laiku. Jebkurā gadījumā man tā ir vismazāk noderīgā no komplekta!
Super mitrinošs, iesaku :)
Maska ir jauka, bet ne brīnumlīdzeklis, kā lasīju šeit atsauksmēs... Tikai parasta maska. Tā var rehidratēt ādu, bet efekts saglabājas ne ilgāk kā līdz otrajai dienai. Un zem tās lietoju arī toniku, bet pēc mazgāšanas - auduma masku. Man ir kombinēta āda. Smarža ir patīkama, līdzīga rozēm. Arī sastāvs ir labs. Viegli uzklājams. Ar nomazgāšanu ir sliktāk... Ja ļauju tai nožūt, kā rakstīts instrukcijā, to ir grūtāk noņemt. Nezinu, vai tas ir rožu ziedlapiņu gabaliņu dēļ 🤷 Es to vienmēr nomazgāju dušā, jo tad ziedlapiņas ir visur... Par to noņemu vienu zvaigzni. Citādi ir labi, bet vairs to nepirkšu.
Šī ir viena no manām absolūti mīļākajām maskām. Tā patīkami jūtas uz ādas, un es novērtēju arī lielisko sastāvu. Pēc maskas nožūšanas es samitrinu ādu ar ūdeni vai apsmidzinu to ar rozā toniku, iemasēju to ādā un ļauju nožūt, un dažreiz to atkārtoju pat trīs reizes, pirms nomazgāju masku. Pēc šīs maskas mana āda ir maiga un veselīgi matēta, jo māls labi savelk poras, bet ne tik ļoti, lai āda paliktu sausa. Tā noteikti ir lieliska kombinētai un taukainai ādai, un es noteikti nopirkšu vēl vienu, kad to izlietošu.
Dāvanā saņēmu mazāku iepakojumu, un, tiklīdz tas beidzās, uzreiz pasūtīju lielāko. Tas lieliski mitrina un nomierina manu ādu. Manas poras ir nedaudz mazākas.
Esmu to izmēģinājusi tikai vienu reizi, bet mana seja jau ir manāmi tīrāka un skaistāka. Un smarža ir debešķīga!
Šo produktu saņēmu dāvanā 😊Lieliska māla maska. Atstāj ādu maigu.
Šo sejas masku saņēmu dāvanā no ksis. Šis patiesībā ir ļoti labs produkts. Tā ir māla maska ar īstām rožu ziedlapiņām. Tā tik patīkami smaržo, un mana āda pēc tās lietošanas ir tik maiga. Ja meklējat sejas masku, iesaku šo ;))))
Dāvanā saņēmu masku. Tai ir ļoti patīkama konsistence. Man ir hormonāla akne, un tā dara brīnumus. Pēc tās lietošanas manas poras kļūst sašaurinātas. Ir vērts to izmēģināt mājas spa procedūrās.
Šo masku saņēmu dāvanā un biju patīkami pārsteigta! Man ir kombinēta āda ar taukainiem vaigiem un zodu — pēc lietošanas āda ir maiga, nesavilkusies, un taukainība ir mazinājusies. Aromāts ir maigs, rožu ogu. Konsistence ir krēmīga, viegli uzklājama. Es to lietoju reizi nedēļā jau 2 mēnešus — un mazā burciņa joprojām ir pietiekama. Noteikti iegādāšos vēl un vēlēšos izmēģināt citas šī zīmola maskas. Paldies Ksisters, ka iepazīstināji mani ar to ❤️
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.