Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 13
Šis toneris ir absolūti nepieciešams produkts ikvienā (ne tikai korejiešu) skaistumkopšanas rutīnā. Tas ir ļoti maigs un dara tieši to, ko sola – atjauno ādas zaudēto līdzsvaru un piešķir tai veselīgu mirdzumu. Par šo cenu tas ir fantastisks produkts💕
Cenas un kvalitātes attiecība mani pārsteidza. Tas lieliski nomierina pinnes, tās neizžāvējot. Iesaku!
Labs toneris, patīkams
Man šis toneris ļoti patīk, jo tas acumirklī nomierina manu ādu, kad tā ir nedaudz jutīgāka vai apsārtusi. Tas ir viegls un svaigs, un tā ūdeņainā konsistence nozīmē, ka tas ātri iesūcas, padarot manu ādu daudz uzņēmīgāku pret serumiem un krēmiem. Tas ir kļuvis par īstu iecienītāko līdzekli manā ikdienas rutīnā. Esmu jau pie otrās tūbiņas.
Reizē atsvaidzina un nomierina, ļoti iesaku jutīgai, uz pinnēm pakļautai ādai.
Skaisti nomierina sakairinātu ādu.
Labākais toneris, ko līdz šim esmu pārbaudījis. Sastāvs ir ideāli pieskaņots manai ādai, mitrina, nomierina un izlīdzina krāsu. Efektīva, pēc mēneša ikdienas kopšanas man palicis tik pat, cik bildē
toniks ļoti labi mitrina un nomierina ādu, palīdz atjaunot hidrolipīdu barjeru, noteikti iegādāšos citu iepakojumu
Pirmā lieta, kas pievērsa manu uzmanību par toneri, bija cena, toneris par diezgan "dažiem dolāriem". Lietoju katru dienu no rītiem un vakaros, var redzēt, ka mitrina ādu, nav no tiem labākajiem toneriem, ko esmu lietojusi, bet patīkami.
Lielisks toneris, jau pēc 3 dienu lietošanas (no rīta un vakarā) pamanīju atšķirības. Pinnes bojājumi ir izslēgti, apsārtums un kairinājums ir pazudis
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.