Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.






Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 18
Man jādalās pieredzē ar hidrogela acu plāksteriem ar Hyaluron Dark Benone Peptide 9 ampulām. Ilgu laiku lietoju citus, bet tie vairs netika ražoti. Tāpēc nopirku jaunus no dažādiem ražotājiem, lai izmēģinātu. Esmu sajūsmā par šiem plāksteriem. Tie ir mīksta eļļas-gēla konsistence. Pēc uzklāšanas zem acīm (un es tos arī uzklāju uz plakstiņiem) tie lieliski pielīp un neslīd. No rītiem varu paskraidīt apkārt un darīt citas lietas, kamēr plāksteri dara savu darbu. Tie man ir apmēram 15-20 minūtes. Pēc uzklāšanas āda ir skaisti savilkta, pabarota un mitrināta. Tā ir patiešām patīkama sajūta. Un bonuss ir tas, ka tie brīnišķīgi smaržo. Tie noteikti ir kļuvuši par maniem favorītiem.
Man ļoti patīk ksisters pakas. Preces tiek piegādātas ātri un skaistā iepakojumā. Pilnas ar dāvanām un citiem labumiem. Es pasūtīju dažādus hidrogēla spilventiņus zem acīm. Es tos lietoju katru dienu, katru rītu. Es tos uzglabāju ledusskapī. Pēc uzklāšanas tie patīkami atvēsina un lieliski mitrina ādu ap acīm. Es nevaru iedomāties savu rīta rutīnu bez šiem plāksteriem.
Diemžēl esmu vīlusies :( seruma ir par daudz plāksteriem, un rezultātā tie ir ļoti slideni un slikti turas uz ādas. Mitrināšanas līmenis ir vienkārši viduvējs, nav slikts, bet arī ne labs. Tas arī neko nedara ar maniem tumšajiem lokiem zem acīm, turklāt emulsija vienkārši neiesūcas ādā un atstāj nelielu lobīšanos. Man tā ir jānomazgā, ja vēlos uzklāt nākamo ādas kopšanas rutīnas kārtu, kas, lieka piebilst, ir ļoti kaitinoši un padara visu šī produkta lietošanas procesu vienkārši bezjēdzīgu.
Šie hidrogela plāksteri ir mans personīgais Nr.1 cīņā ar tumšajiem lokiem zem acīm. Tie labi pieguļ ādai, neslīd un ir bagātīgi piesātināti ar serumu. Pēc lietošanas acu zona izskatās gaišāka, svaigāka un mitrinātāka. Peptīdu un hialuronskābes kombinācija sniedz gan kopjošu, gan vizuāli uzlabojošu efektu. Lielisks SOS līdzeklis pirms svarīgiem notikumiem vai pēc nogurdinošām dienām.
Man ļoti patika Medi-Peel acu plāksteri. Tie ļoti mitrina un nomierina ādu, un pēc to lietošanas zona zem acīm izskatās svaigāka un mitrinātāka. Tomēr es pamanīju, ka tie atstāj uz ādas sīkas, pūkām līdzīgas šķiedriņas no esences, kas apgrūtināja korektora uzklāšanu uzreiz pēc tam. Pirms grima uzklāšanas man bija jānomazgā seja, pretējā gadījumā tekstūra nebija vienmērīga. Kopumā tie labi darbojas mitrināšanai un kopšanai, bet nav labākais risinājums, ja grims jāuzklāj uzreiz pēc to lietošanas.
Man ļoti patīk šīs firmas plāksteri, nez kāpēc es redzu vislabākos rezultātus no tiem. Man ir 34 gadi, mana āda nav tāda pati kā 20 gadu vecumā, bet, pateicoties korejiešu kosmētikai, es varu saglabāt labu rezultātu. Man zem acīm ir mazas grumbiņas, kas, pateicoties plāksteriem, ir pilnībā izlīdzinājušās.
Es hidrogela plāksterus lietoju jau nedaudz vairāk kā nedēļu, un man jāsaka, ka esmu ar tiem apmierināta. Tie labi iesūcas (varbūt pat par daudz - dažreiz serums notek pa seju), un tie labi mitrina acu zonu, kas savukārt padara to mirdzošu. Pagaidām es tiem piešķiru tikai 4 zvaigznes, jo vēl gaidu "wow" efektu. Neiesaku tos lietot zem grima.
Esmu apmierināta ar ieliktnīšiem, tie ir pietiekami mitrināti, nededzina ādu un labi turas, nekustas, varu tos tikai ieteikt.
Daudzie dāvanās saņemtie produktu paraugi bija ļoti pozitīvi. Tas brīnišķīgi smaržo, labi pielīp un patīkami atvēsina. Šis ir labākais acu krēms, ko esmu līdz šim lietojusi.
Šī ir mana pirmā korejiešu kosmētika, un es iemīlējos no pirmā acu uzmetiena. Plāksteri lieliski savelk un mitrina ādu zem acīm, arī jūtu, ka tā ir gaišāka un tūska pazūd. Es to lietoju katru rītu kopā ar rīta kafiju, pirms grima uzklāšanas, un nevaru iedomāties, ka bez tā sākšu savu dienu. Iesaku!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.