Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.


Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 70
Šo krēmu lietoju galvenokārt vakaros, tas ir biezāks, bet vienlaikus ļoti labs. Tas mitrina ādu un līdz šim nav izraisījis izsitumus vai līdzīgas problēmas.
"Ļoti labs krēms dehidrētai ādai. Tas nav biezs un ļoti labi iesūcas."
Tam ir brīnišķīga konsistence, maiga un sviestaina. Es to uzklāju uz sejas un kakla. Tas nav izraisījis nekādus izsitumus, un man ir nosliece uz plankumiem. Tam ir ļoti smalks aromāts un to ir ļoti ērti lietot. Tas nodrošina pietiekamu mitrināšanu kombinētai ādai.
Krēms ir vienkārši brīnišķīgs. Es to lietoju no rīta un vakarā. Man patīk tā tekstūra. Tas man lieliski der. Nav lipīgas sajūtas un tas labi iesūcas. Es to noteikti iesaku. 👍
Krēms ir ideāli piemērots manai kombinētajai ādai (35+), tas ātri iesūcas un neatstāj lipīgu sajūtu, āda ir mitrināta un maiga, es to iesaku.
Tas labi noloba manu ādu, bet tas aizsprosto manas poras, tāpēc, ja jums ir taukaina vai uz akni tendēta āda, esiet uzmanīgi, kur to lietojat.
Ideāli piemērots man, ļoti produktīvs un patīkams ādai
Es šo krēmu pērku atkārtoti, tas ir absolūti fantastisks. Viegls, bet lieliski mitrina. Arī manām draudzenēm tas patīk, lai gan mums ir dažādi ādas tipi, tas der visiem. Tas neaizsprosto poras, āda ir brīnišķīgi pabarota.
Krēms ir fantastisks – pērku jau trešo iepakojumu.
Šis krēms ir īsts brīnums.. Man tas ļoti patīk, man jau ir otrais iepakojums, mana āda ir nobriedusi (42), sausa un jutīga.. Es šo krēmu lietoju kā pēdējo fāzi pēc retinola vakarā, un no rīta tā joprojām ir skaisti mitrināta..
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.