Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 83
Es to lietoju sajaucot 1:1 ar trīskāršā kolagēna krēmu, un tā ir lieliska kombinācija... Tas ļoti labi mitrina, labi iesūcas un atstāj patīkamu sajūtu uz ādas.
Esmu ļoti apmierināta ar krēmu. Tas lieliski mitrina ādu un nodrošina tai patīkamu sajūtu visas dienas garumā, īpaši siltajos mēnešos, kad esmu vairāk pakļauta saules stariem. Tā tekstūra pilnībā atšķiras no visiem krēmiem, ko līdz šim esmu lietojusi, taču tas joprojām ļoti labi iesūcas ādā un neatstāj smagu vai taukainu sajūtu. Pirms krēma uzklāšanas vienmēr lietoju toniku un serumu, tāpēc krēms vēl labāk saplūst ar ādu un papildina manu kopšanas rutīnu. Pēc tā lietošanas āda ir maiga, mitrināta un barota. Ar prieku iesaku krēmu ikvienam, kurš meklē efektīvu, tomēr vieglu mitrinošu kopšanu.
Es to iegādājos ar mērķi labi mitrināt, bet tas mani pievīla. Krēmam-gelam ir patīkama smarža, viegli rozā krāsa. Forši, ka burciņai bija pievienota lāpstiņa ērtai uzklāšanai uz ādas. Bet sajūta uz sejas ir ļoti nepatīkama. Krēms ir ļoti lipīgs, tas visu laiku paliek uz virsmas un pie tā pielīp viss: putekļi, mati. Es domāju, ka varbūt būtu labi to lietot kā nakts krēmu, bet arī šeit tas nedarbojās, tu vienkārši pielīp pie spilvena.
Man tas patīk, bet man tas vairāk atgādina masku, jo ir pārāk biezs. Bet kopumā manuprāt, tas bija labs, īpaši sausai ādai.
Pie šī krēma droši vien ir jāpierod, jo konsistence var nederēt visiem. Es to dažreiz lietoju kā nakts krēmu. Dienas laikā nevis uz visas sejas, bet gan uz "dusmu grumbām" virs deguna. Un var redzēt atšķirību, grumbas ir jauki izlīdzinājušās un āda izskatās labi. Es to kombinēju ar citiem produktiem, un esmu apmierināta.
Tekstūra ir ļoti lipīga un veido uz ādas plēvīti. Šī lipīgā tekstūra faktiski pievelk un pielīp daļiņas, piemēram, putekļus, audumu no spilvena, un pēc tā lietošanas man parādījās briesmīgi izsitumi. Reti kurš produkts mani ir tik ļoti izsitis. Piekrītu, ka āda izskatās savilktāka, kamēr produkts ir uz sejas, bet, kad to noskalo, man ir sajūta, ka mana āda ir ļoti sausa, vēl sausāka nekā agrāk. Manuprāt, šis ir jauks produkts, kas mūs piesaistīja ar savu krāsu, smaržu, konsistenci, bet kopumā tas man nodara vairāk ļaunuma.
Gels ir ļoti, ļoti stingrs – tas ir minēts vairākās atsauksmēs. Es to vairs nepirktu. Kad uzklāju to uz sejas, uz brīdi baidījos, ka tā varētu būt maska. Rakstu, ka pietiek ar nelielu daudzumu, bet pat nedaudz ir grūti uzklāt un ilgstoši atstāj lipīgu sajūtu, kas, nolietojoties, savelk visu ādu. Varbūt tas darbojas pret grumbām, es to uzklāju uz nakti, un no rīta man šķiet, ka manas grumbas ir mazāk redzamas, bet vai tas ir tā vērts...
Esmu patiešām pārsteigta, jo jau pēc vienas nakts mana seja jūtas acumirklī starojoša, pat veselīga. Krēmam ir želejveida konsistence, un tas kādu laiku ir diezgan lipīgs, bet, lai nosegtu visu seju, nepieciešams tikai niecīgs daudzums. Tam ir pievienota lāpstiņa, kas ir lieliski.
Pirms dažiem mēnešiem atklāju Medicube kosmētiku. Pirms tam lietoju daudz dārgas kosmētikas, kas bija jauka, bet WOW efekts nenāca. Nolēmu izmēģināt kosmētiku, kas ir senas tradīcijas rezultāts. Atklāju vairākus Slovākijas tirgū pieejamus korejiešu zīmolus un pakāpeniski tos izmēģināju. Manam ādas tipam (man ir 52 gadi, un mana āda ir nobriedusi un kombinēta) Medicube ir VISLABĀKAIS. Lietoju Collagen Jelly Cream Moisturizing Gel-Cream, One Day Exosome Shot Pore Serum 25000 Facial Serum with Exosomes, Zero Pore Pad 2.0 Facial Peeling Pads. Collagen Jelly Cream man ir kā apģērbs. Kad tā nav uzvilkta, jūtos kaila. Tam ir maiga, netaukaina, gēla konsistence. To ir ļoti viegli uzklāt. Iepakojumā ir aplikators. Neliels gēla daudzums ir pietiekams vienai lietošanas reizei. Es vienmēr uzklāju gēlu pēc tonika, seruma un krēma uzklāšanas. Tas skaisti izlīdzina ādu un maigi "mirdz". Āda izskatās sulīga un kopta pat bez grima un pūdera. Tas mitrina un aizsargā manu ādu visas dienas garumā.
Man pārāk lipīgs, ilgi iesūcas. Naktī var izturēt, dienā nevaru iedomāties. Lai gan āda ir mitrināta un tvirtāka, es to vairs nepirktu.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.