Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 12
Ļoti labs krēms, labi mitrina, labi iesūcas un neatstāj lipīgu ādu. Šis ir viens no labākajiem krēmiem, ko esmu lietojusi... Es sāku to lietot, sajaucot to ar želejkrēmu, un tā ir lieliska kombinācija👌👌👌
Es iesaku šo krēmu ar 10 ballēm! Man patīk konsistence un mitrināšanas līmenis, turklāt tam ir patīkams aromāts. Es pasūtīšu vēlreiz :)
Esmu ļoti apmierināta, man kā alerģijas slimniekam tas derēja. Pēc dažām dienām mana āda ir daudz tvirtāka un starojošāka. Tas neatstāj lipīgu sajūtu uz ādas, labi iesūcas, esmu to pasūtījusi vairākas reizes.
Viegls krēms ar minimālu ziedu aromātu, otrajā dienā pamanu jauku mirdzumu uz sejas.
Visbrīnišķīgākais krēms, ko jebkad esmu mēģinājusi. Nevaru sagaidīt, kad to izmēģināšu.
Superbarojošs krēms, pietiek ar nelielu daudzumu, un āda ir brīnišķīgi mitrināta.
Es ļoti iesaku šo krēmu tiem, kam no rīta pirms grima uzklāšanas nepieciešams labs mitrinātājs. Krēmam ir bieza konsistence, taču tā netraucē grima uzklāšanu. Tas atstāj ādu tvirtu un barotu. Tam ir ļoti delikāts un skaists aromāts. Es noteikti iegādāšos vēl vienu pudeli!
Mans pats mīļākais krēms... Es jau vienu esmu izlietojusi un pērku vēl vienu... Mana āda ir uzlabojusies un ir skaisti tvirtāka.
Krēmu lietoju jau otro reizi. Esmu ļoti apmierināta, man kā alerģijas slimniekam tas derēja. Pēc dažām dienām mana āda ir daudz tvirtāka un starojošāka. Tas neatstāj lipīgu sajūtu uz ādas, labi iesūcas, pasūtīšu vēlreiz, kad tas būs noliktavā.
Es to lietoju vakarā, un no rīta mana seja ir tvirtāka un mitrinātāka.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.