Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.








Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 25
Es to pasūtīju pirms dažām nedēļām, tāpēc jau esmu to lietojusi. Krēms ir bez smaržas, tam ir viegla tekstūra, bet, manuprāt, tuvāk taukainai. Tas labi iesūcas ādā, neizraisa kairinājumu, ļoti labi mitrina. Es to lietoju tikai no rītiem, manuprāt, tas ir ok manai ādai. Es to lietoju kombinācijā ar acu krēmu no tās pašas sērijas. Kā vienmēr, kopā ar pasūtījumu saņēmu daudz paraugu un dāvanu, kas ir ļoti, ļoti jauki. Man patīk testēt jaunus produktus, tāpēc esmu ļoti pateicīga par šo iespēju. Diemžēl es neuzņēmu fotoattēlu uzreiz pēc pakas saņemšanas, bet tagad esmu jau lietojusi visus paraugus un dāvanu masku, tāpēc fotoattēlā būs redzami tikai pasūtītie produkti.
Man šis krēms ļoti patika 🫶 Tas brīnišķīgi nomierina ādu, noņem sausumu un kairinājumu. Man tas derēja vienkārši perfekti — pēc lietošanas āda ir mīksta, maiga un mitrināta. Lietoju ar prieku, noteikti iegādāšos vēl 💖
Jau sen meklēju krēmu, kas būtu piemērots kombinētai/jutīgai ādai ar noslieci uz akni, un šis Purito krēms uzvarēja. :) Tas ātri iesūcas, tam ir patīkama smarža un vairāk vai mazāk līdzīgs sastāvs kā Dr. Althea 347 krēmam, ar vienīgo atšķirību, ka Purito nedrīkst saturēt sastāvdaļas, kas aizsprosto poras un izraisa slēgtus komedonus. Vienīgais šī krēma trūkums ir tas, ka ziemā man ļoti nepieciešama pienācīga mitrināšana, un šis krēms ir diezgan vieglāks, piemērots vasarai. Personīgi man šis krēms arī dzēla, kad to lietoju pēc aktīvo skābju, piemēram, BHA vai azelaīnskābes, lietošanas vai pīlinga - bet tas vairāk ir saistīts ar manu jutīgo ādu.
Krēmam ir biezāka konsistence, kas ir ideāli piemērota lietošanai zem Missha BB krēma (es to izmēģināju arī zem Purito BB krēma parauga, un rezultāts arī bija lielisks), nekas neveido kunkuļus, tas labi iesūcas. Man ir kombinēta, jutīga āda, kurai ir nosliece uz akni, izsitumiem un iekaisumiem, un šis krēms ir viens no nedaudzajiem, kas ir pietiekami barojošs un neaizsprosto manas poras. Gluži pretēji, regulāri lietojot, mana āda uzlabojas. Es to lietoju rudens/ziemas sezonā, pērku atkārtoti.
Labs krēms, kas labi nomierina ādu. Neizraisa izsitumus, neatstāj lipīgu sajūtu.
Ilgu laiku esmu mēģinājusi atrast krēmu, kas neradītu jaunas pūtītes, bet tikai nomierinās. Šis krēms to darīja. Lietoju uz nakti un no rītiem āda ir gluda un bez pinnes krāsas maiņas pēdām un bez jauniem iekaisumiem, kā arī vecie ir atviegloti un 2-5 dienu laikā no tiem nav ne miņas. Šo krēmu iesaku visiem, jo tas lieliski mitrina ādu un saglabā mitrumu ilgas stundas. Ideāli piemērots naktij
Man patīk produkts, kas izgatavots, izmantojot Centella, tāpēc es tagad izvēlējos to. Lietoju 1 nedēļu, nekairina ādu, nepadara to blāvu, drīzāk rada minimālu spīdumu, kas ir izdevīgi (pamatā ne taukainai ādai).
Krēms ar patīkamu tekstūru ātri iesūcas. Nomierina un kopj saspringto ādu. Uz iepakojuma nav nepieciešams serdenis, caurule ir noslēgta ar alumīnija foliju. Krēmu iesaku arī taukainai ādai. Man jau sen nav bijusi jaukāka āda.
Tas ir vislabākais manai ādai. Lietoju jau vairākus gadus.
Labākais krēms, ko jebkad esmu mēģinājusi. Lieliski mitrina un nomierina ādu. Tekstūra ir ļoti viegla un ātri uzsūcas
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.