Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video



Atsauksmes – 1
Pirmo reizi izmēģināju šo krēmu un noteikti atgriezīšos pie tā. Tam ir biezāka konsistence, taču tas nejūtas smags uz ādas un neatstāj nepatīkamu maskas sajūtu. Tas iesūcas nedaudz ilgāk, bet rezultāts ir patīkami mitrināta un barota āda. Novērtēju to, ka tas darbojas arī zem grima, neietekmējot tā izskatu vai noturību. Liels pluss ir arī tā sastāvs, kas ir maigs un nekādā veidā nekairina manu jutīgo ādu. Pēc manas pieredzes, tas būs piemērotāks normālai un sausākai ādai nekā taukainai ādai.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.