Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Atsauksmes – 3
Man šis toneris ir pretrunīgs produkts. Tas ir ļoti biezs un krēmīgs. Tas var nodrošināt labu ādas mitrināšanu, taču, salīdzinot ar citiem līdzīgas konsistences toneriem, tas vēl nav viens no labākajiem. Lietojot, tas arī dzeļ, ja ir kairinājums, brūces vai bojāta ādas barjera, pat ja tikai īslaicīgi. Pēc uzklāšanas āda jūtas pabarota, nevis mitrināta, un konsistence ir pārāk bieza, radot sajūtu, ka poras ir aizsērējušas. Tāpēc pirkumu neatkārtošu.
Es saņēmu šī tonera paraugu dāvanā pirmajam pirkumam K-sisters vietnē. Un, lai gan es joprojām neesmu pārāk pazīstams ar korejiešu toneriem, man jāsaka, ka šis produkts man šķiet kvalitatīvs un dara to, kas tam ir jādara. Tas absolūti nekaitē manai jutīgajai ādai. Uzklāju uz sejas apmēram 3 kārtās. Pēc tās lietošanas es jūtu, ka mana āda ir pietiekami hidratēta un gatava nākamajiem soļiem manā ādas rutīnā. Noteikti iesaku.
Vienkārši un patīkami berzēt seju.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.