Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.





Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video







Atsauksmes – 4
Man īsts SFP. Agrāk ar citiem zīmoliem man bija sajūta, ka mana āda svīst. Tomēr ar šo jūtos ērti, tas labi iesūcas, un, lai gan dažreiz rodas izsitumi, ar šo SFP tā nemaz nav problēma, tas tos nekairina. Iesaku ❤️
Krēms ir ļoti viegls uz ādas un labi mitrina, labi izskatās zem grima, nekairina acis un nepasliktina akni. Zinu, ka atgriezīšos vēl :)
Šo krēmu iegādājos pirms dažiem gadiem Dienvidkorejā un uzreiz iemīlējos tajā. Man ir uz pinnēm tendēta āda, un es lietoju retinoīdus, tāpēc man nepārtraukti jāsargājas no saules. Atrast dienas krēmu ar SPF, kas būtu pietiekami patīkams manai ādai un nepasliktinātu tās stāvokli, man nebija viegli. Kopš tā izlietošanas (tas man pietika vairāk nekā pusgada, nav jāuzklāj liels daudzums, tas ir biezs), esmu meklējusi aizvietotāju, bet nekas īsti nav līdzinājies. Tas ir patīkams, nav taukains un atstāj dabiski vieglu sajūtu, tas nenoslogo ādu. Diemžēl man nebija šādas pieredzes ar šī krēma ķīmisko versiju, pēc tam man dienas laikā parādījās pinnes. Esmu priecīga, ka tas beidzot ir pieejams Čehijas tirgū, es to palaidu garām :) Fotogrāfijās var redzēt, ka sākumā tas atstāj vieglu, baltu plēvīti (tas ir normāli minerālu SPF krēmiem), bet pēc tam tas labi iesūcas. Es to lietoju zem viegla grima, un mana āda ir patīkami mitrināta pat pēc dažām stundām, bet bez taukainas plēves.
Man ir maiga āda, kurai ir nosliece uz aizsērēšanu, un diemžēl arī melazma. Tāpēc man ir ļoti augstas prasības attiecībā uz saules aizsargkrēmu; esmu izmēģinājusi daudzus (tostarp aptieku zīmolus), un šis šķiet mans ideāls. Krēms ir ļoti viegls. Protams, kā minerālkrēms, tas sākotnēji šķiet nedaudz bālgans un iesūcas ilgāk, bet tam vienkārši jādod vairāk laika (es to parādīju pēdējā fotoattēlā, kur krēms ir pēc rūpīgas uzklāšanas un iesūkšanās). Tas ļoti labi darbojas ar kosmētiku; nekas neburzās un nespīd. Vissvarīgākais ir tas, ka ir vasaras pilnbrieds, un man nav parādījušies nekādi jauni plankumi! Tāpēc pagaidām es pie tā pieturēšos kādu laiku un varbūt izmēģināšu arī versiju ar vieglu toni.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.