Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.

Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video




Atsauksmes – 1
Es izmēģināju šo krēmu, un man jāsaka, ka tas ir labs, lai gan tam nepieciešams laiks, lai iesūktos, tāpēc sākumā tam ir balta plēvīte, bet pēc kāda laika viss ir kārtībā. Es to lietoju jau dažas dienas, tāpēc nevaru spriest par tā reakciju uz sauli, man pašai ir ziņkāre, jo es to lietoju arī kā aizsardzību pret pigmentācijas plankumiem. Kas attiecas uz uzklāšanu, tā izspiešana prasīja ilgāku laiku, jo, kā redzat, pumpītis ir īss, bet tas ir ok.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.