Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.








Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 116
Es to lietoju jau gandrīz 2 gadus, un tas ir viens no labākajiem krēmiem problemātiskai ādai ar dermatītu un reaktivitāti. Tekstūra ir ļoti viegla, maiga un ātri iesūcas, nepadarot to taukainu vai lipīgu.
Super
Ļoti viegls, ātri iesūcas un labi mitrina ādu. Tas ir bez smaržvielām, ko es ļoti novērtēju. Tas atstāj ādu veselīgu un maigu. Es to ļoti iesaku!
Es lietoju šo produktu, lai papildinātu savu vakara rutīnu. Pēc nedēļas lietošanas manas ādas kvalitāte ir ievērojami uzlabojusies. Man ir kombinēta/taukaina āda, un tā gēla tekstūra labi mitrina manu ādu, to nepadarot smagu. Cilvēki, kas domā, ka taukaina āda viņus atbrīvo no mitrinātāju lietošanas, nezina, cik daudz viņi zaudē ādas kvalitātes ziņā, jo netiek nodrošināta pietiekama mitrināšana un āda ir vairāk pakļauta tās aizsargbarjeras bojājumiem. Es no sirds iesaku skin1004 produktus, kas paredzēti dažādām ādas problēmām.
Pēc Ksisters ieteikuma es cerēju un nemaz nešaubījos, ka krēms būs slikts, bet, godīgi sakot, man krēms nepatīk, jo tas man ir pārāk želejveida un drīz pēc uzklāšanas atstāj uz ādas "laima" sajūtu. Tas ir patīkami mitrinošs, bet manai taukainai, jutīgai ādai ir pārāk želejveida. Vienīgais pluss ir tas, ka, uzklājot to vakarā, āda nākamajā dienā ir jauki "pabeigta", gluda. Bet tas arī viss. Nākamreiz nopirkšu kaut ko citu.
Tagad tas ir manā ādas kopšanas līdzeklī katru vakaru, ļoti labs nomierinošs gels, man tas patīk. Es lietoju arī toniku un serumu, un redzu rezultātu.
Ļoti neparasta un patīkama tekstūra, paņēmu nelielu daudzumu, lai izmēģinātu, pasūtīšu vēl😊
Krēmam ir ļoti viegla, želejveida konsistence, un tas ir ideāli piemērots taukainai un kombinētai ādai — tieši tāda man arī ir. Šī ir mana trešā pudelīte, un es noteikti pirkšu vēl. Es to ļoti iesaku.
Šis ir labākais krēms, ko jebkad esmu lietojusi. Man ir kombinēta, jutīga āda, un es pasūtīju 30 ml, lai to izmēģinātu. Es to uzklāju katru dienu no rīta un vakarā, tas turējās apmēram 1,5 mēnešus, kas ir diezgan ilgs laiks šādam tilpumam. Rezultātā man tas ļoti patika, mana āda kļuva ļoti maiga un gluda. Pati konsistence ir želejveida, bet neatstāj lipīgu sajūtu. Tas iesūcas diezgan ātri, bet ne sekundē, tāpēc to var droši uzklāt. Varbūt ziemai tas būs par vieglu, bet pavasarim-vasarai, manuprāt, tas ir ideāli. Es noteikti pasūtīšu lielāku tilpumu, iesaku izmēģināt.
Gēlveida konsistence sākumā šķiet nedaudz lipīga, bet pēc brīža pilnībā iesūcas. Vēl pāragri spriest, vai tā patiešām nomierina, taču tā ir ideāli piemērota zem grima.
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.