Nevaru noticēt, ka tas joprojām ir tukšs!
Ja esat tajā kaut ko pievienojis, lūdzu, piesakieties, lai redzētu savas preces un pabeigtu pirkumu.



Jūsu Foršās Fotogrāfijas un Video










Atsauksmes – 262
Mitrina, āda pēc lietošanas kļuva starojoša un kopta. Iesaku! Dāvanā saņēmu arī sejas masku 🥰
Diemžēl produkts man nederēja. Es to iegādājos, pamatojoties uz daudzajām pozitīvajām atsauksmēm, bet mana āda ir ārkārtīgi jutīga ;-( Es arī iegādājos sejas mazgāšanas līdzekli, serumu, sejas aerosolu un saules aizsargkrēmu, bet neviens no produktiem man nederēja.
Es to noteikti varu ieteikt, mana āda pēc lietošanas jūtas skaisti mirdzoša un mitrināta. Es to lietoju jau dažas nedēļas, un manai ādai nav bijušas nekādas negatīvas reakcijas.
Šis bez pārspīlējuma ir labākais toneris, ko zinu. Šī ir mana ceturtā burciņa. Es ar to "pieķēru" savas draudzenes. Ļoti ērts, labi mitrina ādu, var uzklāt pat vienu pašu, ja ir vasara. Lieliski uzklāt pirms retinola, pēc tam nav tādas lobīšanās un savilkuma sajūtas. Tas neizraisa izsitumus, piemērots manai jutīgajai ādai. Tam ir pienaina konsistence. Es to uzreiz uzklāju uz rokas un iemasēju seju, lai labāk pievilktu ādu vai ja ādas barjera ir bojāta, es samitrinu vates plāksnītes un uzklāju tās uz sejas kā masku uz 10-15 minūtēm.
Mana āda to burtiski aprij. Tam ir smalks, patīkams aromāts, ko tik tikko var sajust. Pēc tam mana āda jūtas patīkami mitrināta un sulīga.
Šī milzīgā tonera pudelīte kalpo ilgu laiku. Jau pēc vienas lietošanas reizes āda jūtas kā moči! Tā brīnišķīgi mitrina, piešķir starojošu mirdzumu un tai piemīt patīkams, viegli citrusaugļu aromāts.
Man ir taukaina āda un plašas poras. Kad pirmo reizi iegādājos šo produktu, domāju, ka uzlabojums būs pilnīga ādas kopšanas maiņa. Tas noteikti palīdzēja, bet tad izmēģināju toniku. Un tas apstiprināja, ka tas ir tas, kas man vajadzīgs! Āda, kas nav lipīga, ar mazākām porām un redzami gludāka. Man tas ļoti patīk.
Iepakojums ir milzīgs, tas kalpo ilgi. Es to lietoju katru dienu jau pusgadu, un es pat neesmu pusē. Manai ādai tas patīk, tas viegli iesūcas un mīkstina to pat bez mitrinātāja lietošanas.
Šis toneris ir lielisks un karstās vasaras dienās, kad vairākas reizes dienā uzklāju to uz sejas, burtiski kļuva par manu glābiņu. Tas labi mitrina, bet nepadara ādu smagu, tas ir ļoti maigs pat ādai ar akni un izsitumiem, kad man bija aktīva hormonālās aknes fāze, tas lieliski nomierināja manu ādu un pat aizstāja manu sejas krēmu. Tīrs sastāvs, liels iepakojums 👍
Patīkama konsistence, labi mitrina, lielisks apjoms!
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.