Тонер дуже хороший.Тонік дуже хороший. Шкіра залишається зволоженою, сяючою. Єдине, що мені не дуже подобається, це те, що він трохи стягує шкіру одразу після використання. Коли я наношу крем зверху, все добреЧитати далі
Зволожувальний крем CosrxКупую його вже втретє, мені дуже подобається, шкіра зволожена, сухих ділянок більше немає. Це не чудодійний засіб, але як засіб для щоденного догляду за обличчям він ідеальний.
Тонер дуже хороший.Тонік дуже хороший. Шкіра залишається зволоженою, сяючою. Єдине, що мені не дуже подобається, це те, що він трохи стягує шкіру одразу після використання. Коли я наношу крем зверху, все добреЧитати далі
Зволожувальний крем CosrxКупую його вже втретє, мені дуже подобається, шкіра зволожена, сухих ділянок більше немає. Це не чудодійний засіб, але як засіб для щоденного догляду за обличчям він ідеальний.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу