Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Тонік з центелоюДуже класний тонік, мені дуже подобається, я купила велику пляшку. У мене чутлива шкіра з акне. Тонік ідеальний, зволожує, але видаляє надлишки шкірного сала. Не уявляю, чим його замінити, яЧитати далі
Тонер дуже хороший.Тонік дуже хороший. Шкіра залишається зволоженою, сяючою. Єдине, що мені не дуже подобається, це те, що він трохи стягує шкіру одразу після використання. Коли я наношу крем зверху, все добреЧитати далі
СутьКористуюся вже тиждень. Приємна текстура. Швидко вбирається і не липне. Приємний аромат. Приємні відчуття після використання. Не подразнює мої прищі
Тонер ROUND LABНещодавно замовив цей тонер. Чесно кажучи, я був дуже здивований чудовими результатами, які я отримав після використання! Шкіра виглядає такою гладкою та зволоженою! Він навіть світиться і бЧитати далі
Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі