Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Очікувано більшогоЦе гарний молочний тонік, не липкий, надав моїй шкірі гарного сяйва, але лише після використання (тимчасового). Щодо освітлення шкіри, не впевнена, чи бачу якусь різницю. Однак він достатньоЧитати далі
Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Очікувано більшогоЦе гарний молочний тонік, не липкий, надав моїй шкірі гарного сяйва, але лише після використання (тимчасового). Щодо освітлення шкіри, не впевнена, чи бачу якусь різницю. Однак він достатньоЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу