Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі
Хороший тонерДля моєї комбінованої шкіри цей тонік добре підходить. Він водянистий, добре зволожує шкіру. Іноді мені подобається наносити тонік на ватний диск і залишати його на обличчі на кілька хвилин.Читати далі
Харухару ТонерДуже хороший тонер! Користуюся вечорами, після зняття макіяжу. Він робить шкіру більш гладкою і м'якою, зволожує і заспокоює. Мені дуже подобається, що продукт не має запаху і не липкий. ДосЧитати далі