Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Я очікую тривалих результатів.Я купила його, бо після переїзду в інше місто помітила, наскільки шкідлива міська вода для моєї шкіри, вона сушить її та викликає висипання. Цей тонік справді рятує становище та робить мою шЧитати далі
Прохолодний та зволожуючийУ мене дуже суха шкіра. Я наношу цей тонік у 3 шари як перший крок після вмивання. Він не лущить мою шкіру, вона виглядає свіжою та зволоженою. Він чудово вбирається.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу