Однозначно рекомендую! Мені дуже подобається ця сироватка, використовую її на ніч, на очищену шкіру. Чудово вбирається, не дає блиску на шкірі та не жирніє. Дуже легко наноситься, достатньо 3 крапель, щоб покрити Читати далі
Мені подобаєтьсяКрем добре вбирається, не залишає відчуття липкості при використанні під тональним кремом. Шкіра виглядає добре насиченою. Підходить для моєї сухої шкіри в холодну пору року, коли шкіра на оЧитати далі
Однозначно рекомендую! Мені дуже подобається ця сироватка, використовую її на ніч, на очищену шкіру. Чудово вбирається, не дає блиску на шкірі та не жирніє. Дуже легко наноситься, достатньо 3 крапель, щоб покрити Читати далі
Мені подобаєтьсяКрем добре вбирається, не залишає відчуття липкості при використанні під тональним кремом. Шкіра виглядає добре насиченою. Підходить для моєї сухої шкіри в холодну пору року, коли шкіра на оЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу