Крем для обличчя легкої консистенціїЛегка, гелеподібна консистенція. Після нанесення залишає приємне, прохолодне відчуття. Використовую вранці, перед SPF та макіяжем. У спекотні літні дні - ідеально! Надішлю ще раз.
ЗволожуючийОбожнюю цей крем. Спочатку він трохи сухий, бо я давно не користувалася ретинолом. Користуюся ним близько 2 місяців і бачу неймовірну різницю навколо очей. Шкіра стала підтягнутою, сяючою таЧитати далі
Заспокійлива маскаЩе одна маска з центеллою, яка мені подобається. Зволожує шкіру, розгладжує та приємно відчуває. Також легко наноситься (на відміну від деяких масок, які нелегко розгорнути😅).