Ļoti labs acu krēmsŠis krēms ir lielisks – viegla gēla konsistence, nekairina acis. Man ir mazas grumbiņas ap acīm, tas padara tās daudz mazāk pamanāmas, āda ap acīm šķiet daudz gludāka un mitrinātāka. Es pat Lasīt vairāk
Pirmais mēģinājums!Labs pirmais iespaids un pieredze! Lietots tikai 3 reizes, un lasīju, ka pirmajā lietošanas reizē var rasties neliels aknes uzplaukums, jo retinols var stimulēt dziļu aknes pazušanu! Pēc 3 rLasīt vairāk
Ļoti labs acu krēmsŠis krēms ir lielisks – viegla gēla konsistence, nekairina acis. Man ir mazas grumbiņas ap acīm, tas padara tās daudz mazāk pamanāmas, āda ap acīm šķiet daudz gludāka un mitrinātāka. Es pat Lasīt vairāk
Pirmais mēģinājums!Labs pirmais iespaids un pieredze! Lietots tikai 3 reizes, un lasīju, ka pirmajā lietošanas reizē var rasties neliels aknes uzplaukums, jo retinols var stimulēt dziļu aknes pazušanu! Pēc 3 rLasīt vairāk
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi