Nomierinoši pedi ar Āzijas centelluMan ļoti patika šis produkts, noteikti pirku vēl reiz! Ļoti labi nomierina ādu, palīdzēja man atjaunot manu ādas barjeru. Iesaku jums šo produktu
Forši mitrinaMan tiešām ir sausa āda. Šo toneri lieku 3 slāņos kā pirmo soli pēc mazgāšanas, Ar to āda nelobās, izskatās svaiga un mitrināta. Lieliski iesūcas
Toneris ļoti labs. Toneris ir ļoti labs. Āda paliek mitrināta, starojoša. Man vienīgais laikam īsti neder.. Jo uzreiz pēc tā lietošanas nedaudz velkoša sajūta ādai. Kad uzklāt krēmu pa virsu, tad viss kārtībā.Lasīt vairāk
Nomierinoši pedi ar Āzijas centelluMan ļoti patika šis produkts, noteikti pirku vēl reiz! Ļoti labi nomierina ādu, palīdzēja man atjaunot manu ādas barjeru. Iesaku jums šo produktu
Forši mitrinaMan tiešām ir sausa āda. Šo toneri lieku 3 slāņos kā pirmo soli pēc mazgāšanas, Ar to āda nelobās, izskatās svaiga un mitrināta. Lieliski iesūcas
Vēlaties Palikt Kontaktā?
Mēs sūtīsim jums atlaides, jaunus produktus un ādas kopšanas padomus.
Abonējot es piekrītu noteikumiem un nosacījumiem Uzņēmējdarbības Noteikumi